*Love For All*
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
*Love For All*


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Hello-Admin la control

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Mitsue-chan
Fragile Spirit
Fragile Spirit
Mitsue-chan


Numarul mesajelor : 100
Varsta : 28
Location : Mars :P
Data de inscriere : 10/08/2007

Hello-Admin la control Empty
MesajSubiect: Hello-Admin la control   Hello-Admin la control Icon_minitimeVin Aug 10, 2007 4:43 pm

Salut...(Neutral Ma cheama Diana. Am si porecle. Acum depinde de tine cum vrei sa imi spui. Nu imi pasa. Varsta...vreo 12 ani (Neutral. Poi...stau in Romania, mai precis Bucuresti(WTF?!). (Neutral ma dispera orasu asta.Pai...fac Volley(:X il adooor), am facut karate(:X), mai joc si football...asa sa ma aflu in treaba :-". Ador si ping-pong-ul. Ador desenul. Ador muzica(pianul si chitara).Ador rock-ul.Ascult si ceva rap(Eminem, Fort Minor, Parazitii si Fara Zahar)...(Neutral something like: 97% Rock & 3% Rap. Nu imi place sa imit pe nimeni, si nu o fac. NU IMI PASA DE CE ZIC ALTII. Imi pasa de prieteni. Nu imi place Cola(face rau [-( )Ador Japonia :X. Ador japoneza :X. Ador...ce mai ador...sa tachinez anumite persoane.Ador.... MUSCA! Urasc politica. Imi place sa...aaaa...sa stau. Imi place sa dorm. Imi place sa rad. Imi place sa ma distrez. Imi place profa de bio si de istorie. Vreau sa se intoarca diriga la scoala. Ma deranjeaza ca eu am inventat un mass care circula pe mess, si nimeni nu m-a intrebat daca poate sa il dea. (Neutral. Urasc manelele.Urasc emo si emoizii! De ce? Ei bine, n-am eu chef sa fiu "tru" si sa ma arunc in cap de la etaju 10. Emoizii sunt nebuni(in sensul rau al cuvamtului).(Neutral Asa ca pe mine sa NU MA FACETI EMO, pt ca nu sunt Tokio Hotelista,nu imi fac freze emo, nu ma imbrac emo,nu ascult de nicio culoare emo, nu ma machez cu negru, si nici nu imi fac unghiile negre (no offence 4 emoz). Ar mai fi multe de zis, da' nu imi amintesc. Calitati si defecte? Probabil ca domina defectele. Alta persoana frustrata din multime. Da...din pacate, ne asemanam. Inca una care vorbeste prostii,nu? NU Contez pentru tine? Stai linistit, nici tu nu contezi ptr. mine. :*>Very Happy <


Ultima editare efectuata de catre Mitsue in Sam Iun 21, 2008 2:10 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://animelove.1forum.biz
xXxA-LiL-BuTtErFlYxX
Sacred Spirit
Sacred Spirit
xXxA-LiL-BuTtErFlYxX


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Location : from shadow..
Data de inscriere : 10/08/2007

Hello-Admin la control Empty
MesajSubiect: Re: Hello-Admin la control   Hello-Admin la control Icon_minitimeMar Aug 14, 2007 10:21 am

welcomes..have fun to anime love ..my sweety friend ! ..
Sus In jos
https://animelove.1forum.biz
 
Hello-Admin la control
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
*Love For All* :: Administrare :: Introducere-
Mergi direct la: