*Love For All*
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
*Love For All*


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ryuuchi Sakuma

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Mitsue-chan
Fragile Spirit
Fragile Spirit
Mitsue-chan


Numarul mesajelor : 100
Varsta : 28
Location : Mars :P
Data de inscriere : 10/08/2007

Ryuuchi Sakuma Empty
MesajSubiect: Ryuuchi Sakuma   Ryuuchi Sakuma Icon_minitimeSam Iun 21, 2008 7:11 pm

E bestial.
Descriere:Solistul vocal al popularei formații Nittle Grasper impreună cu Seguchi Tohma și Ukai Noriko,și totodată, prietenul lui Shuichi. El a părăsit formația in urmă cu trei ani pentru a urma o carieră solo in America, dar s-a intors in Japonia, inspirat de performanța in concerte a lui Shuichi și acum vrea să reunească Nittle Grasper. Shuichi este incantat la auzul veștii că Nittle Grasper se vor reuni, dar acum il consideră pe Ryuichi rivalul său. Ryuichi e bun și simpatic și are mintea unui puștan de 7 ani, dar atunci cand e pe scenă, se transformă intr-un zeu seducător, puternic și mai ales, matur. Datorită schimburilor bruște de decizii, mai ales atunci cand discută despre muzică, mai mulți fani au speculat că Ryuichi ar suferi de problema personalităților multiple. Celelalte personaje au observat că Ryuichi și Shuichi seamănă foarte mult, mai ales in ceea ce privește atitudinea lor copilăroasă. Cel mai bun prieten al său este un iepuraș roz pe nume Kumagorou. Nu știm prea multe despre trecutul său. Kumagoro a fost un cadou de la K și conține un dispozitiv de urmărire realizat de o firmă de articole de pluș¦
kawaii...kawaii.E super tipu.Cred ca imi place mult sa fiu ca el.Pai sunt ca el.Numa ca el are 32 de ani si eu 13.Diferenta.

Ryuuchi Sakuma 9bddp1
Sus In jos
https://animelove.1forum.biz
Mariah_Yamacha
Tenshi
Tenshi
Mariah_Yamacha


Numarul mesajelor : 35
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 22/06/2008

Ryuuchi Sakuma Empty
MesajSubiect: Re: Ryuuchi Sakuma   Ryuuchi Sakuma Icon_minitimeDum Iun 22, 2008 8:25 pm

amuzant ....aiurit...dragutz
Very Happy
e ok pt mn Very Happy
Sus In jos
http://www.worldanime.3xforum.ro
 
Ryuuchi Sakuma
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
*Love For All* :: Anime/Manga :: Gravitation-
Mergi direct la: